Najlepsze oferty last minute z Krakowa

Przygotowane przez 12:05 pm Bilety / Okazje

Najlepsze oferty last minute z Krakowa

Kraków dysponuje własnym, dużym lotniskiem międzynarodowym, więc mieszkańcy grodu Kraka i okolic mają do wyboru bardzo wiele kierunków. Szukanie last minute z Krakowa nikomu nie powinno sprawić problemu. Sprawdziliśmy, które kierunki są najtańsze.

Czy tanie last minute to pułapka?

Na początku rozprawmy się z niepotrzebnym mitem, że jak coś jest przecenione, to na pewno ma ukrytą wadę. W przypadku last minute absolutnie nie jest to prawdą! Touroperatorzy wprowadzili opcję last minute do swoich ofert tylko z jednego powodu – aby zminimalizować ewentualne straty.

Zdradzimy tajniki kuchni i napiszemy, jak to wygląda.

Otóż biuro podróży musi z góry zapłacić za miejsca w hotelu i przelot samolotem rejsowym bądź czarterowym. Od tego, czy sprzeda wszystkie zarezerwowane miejsca, zależy jego zysk. Jednak często bywa tak, że termin wyjazdu zbliża się wielkimi krokami, a nadal sporo miejsc jest niesprzedanych. Co wtedy? Ano przecena, czyli last minute.

Klient dostaje pełnowartościowy produkt w mocno obniżonej cenie, a touroperator nie ponosi straty. Ot, cała tajemnica tanich wyjazdów.

Natomiast warto pamiętać, że last minute wymaga elastyczności. Niekoniecznie polecimy dokładnie do tego hotelu, który wcześniej upatrzyliśmy. Warto liczyć się z koniecznością odstępstwa od terminu, a czasem nawet kraju. Może się bowiem okazać, że w terminie naszego urlopu jest więcej tanich ofert w inne miejsca, a do „naszego” akurat nie ma nic, albo jest drożej, niż zakładaliśmy.

Last minute z Krakowa – gdzie tanio polecimy w 2024?

Tanie last minute 2024 z Krakowa to bardzo duży wybór kierunków, bo – jak zostało wspomniane we wstępie – to lotnisko obsługuje bardzo dużo destynacji.

Jednak nie każde last minute jest tak samo tanie. Przy ograniczonym budżecie trzeba będzie trzymać się Europy, co wcale nie jest złą informacją. Południe kontynentu oferuje tropikalną atmosferę (ach, te palmy!), gwarantowaną słoneczną pogodę i niezapomniane wrażenia.

Przeglądając oferty last minute Tui na wakacje 2024, nietrudno zauważyć, że najwięcej ofert w najniższych cenach jest do trzech krajów.

Na pierwszy plan w tym roku wybija się Bułgaria z ekonomiczną ofertą na każdą kieszeń. Można samemu zadecydować o standardzie hotelu i liczbie posiłków. Przy ograniczonych wymaganiach można polecieć na tydzień do Słonecznego Brzegu już za niespełna półtora tysiąca. Warto jednak dołożyć kilkaset złotych do opcji all inclusive. Nadal będzie tanio, a przy okazji nieco wygodniej.

Turcja oferuje luksusu na wyciągnięcie ręki dla każdego, bo oferty last minute tutaj zaczynają się już od nieco ponad dwóch tysięcy złotych przy założeniu, że lecimy z Krakowa. Riwiera Turecka nie bez powodu rokrocznie przyciąga turystów z całego świata. Ekskluzywne hotele resortowe i butikowe blisko magicznie wyglądających plaż to coś, czemu trudno się oprzeć. Dodajmy do tego, że plaże są czyste i dobrze zagospodarowane. Jest też możliwość uprawiania sportów wodnych. Turcja kusi też oryginalną architekturą, kuchnią i niepowtarzalną atmosferą.

Grecja natomiast to wrażenie wiecznych wakacji niemal bez względu na porę roku. Tu wszyscy są uśmiechnięci i serdeczni. Sam kraj pełen jest starożytnych zabytków, ale i całkiem nowoczesnych obiektów też tu nie brakuje. Turyści chętnie wybierają wyspy greckie na wakacje last minute 2024. Każda z nich jest inna i oferuje własny pakiet atrakcji. Właśnie dlatego urlop w Grecji jest niepowtarzalny, co roku może wyglądać zupełnie inaczej.

Artykuł Partnerski

Visited 16 times, 1 visit(s) today
Close Search Window
Zamknij